Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej "Geografia wyborcza Polski. Interpretacje postaw i zachowań obywateli"

Zapraszamy do udziału w konferencji naukowej
Instytut Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Sekcja Badań Wyborczych Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych serdecznie zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową pt. Geografia wyborcza Polski. Interpretacje postaw i zachowań obywateli.

Konferencja odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2016 r. w Rzeszowie.

Karta zgłoszeniowa

Wymogi redakcyjne

Obrady konferencji odbędą się w Budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. S. Pigonia 1 (5 grudnia) oraz w Budynku A1 (6 grudnia) na ul. Rejtana 16c - tj. budynek na wprost A0).

Noclegi zostały zarezerwowane w Hotelu Prezydenckim, na ul. Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów.

Szczegóły dot. lokalizacji obu obiektów znajdą Państwo w linku: https://cancer.carto.com/viz/b22bf592-d663-11e5-81a7-0ecd1babdde5/public_map

Szczegółowy program konferencji

Organizatorzy konferencji zastrzegają sobie prawo dokonania zmian w programie konferencji.