Wyjazdowe zajęcia z fotografii reklamowej

Słuchacze studiów podyplomowych z fotografii dziennikarskiej, promocyjnej i użytkowej w Instytucie Nauk o Polityce UR ukończyli już połowę zajęć przewidzianych w planie studiów. W czasie weekendu 9-10 lutego w trakcie wyjazdowych warsztatów w Siedlisku Janczar w Pstrągowej rozwijali swoje umiejętności z fotografii reklamowej, przygotowując fotografie różnych potraw. Zadaniem studentów było skomponowanie różnego rodzaju potraw do celów reklamowych i wykonanie zdjęć. Słuchacze trenowali pod okiem Tadeusza Poźniaka. Następnego dnia, studenci rozwijali swój warsztat w ramach zajęć z fotografii dziennikarskiej z Waldemarem Sosnowskim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć potraw wykonanych przez słuchaczy studiów w trakcie zajęć z fotografii reklamowej.