Warsztaty „PRAWDZIWE PUBLIC RELATIONS”

Na czym polega istota public relations, jak z punktu widzenia zasad PR trzeba postępować w  sytuacji kryzysu wizerunkowego – to tematy warsztatów z zakresu public relations, które 15 listopada odbędą się w Katedrze Politologii.

Zajęcia dla studentów Katedry Politologii Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz uczniów szkół średnich z terenu woj. podkarpackiego, zorganizowane w ramach ogólnopolskiego projektu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations - PRawdziwy PR poprowadzą:

- dr Zbigniew Chmielewski - członek Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, członek Rady Etyki PR, Instytut Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, konsultant PR.

- Krystian Dudek - członek Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, członek Rady Etyki PR, inicjator akcji PRawdziwy PR, dyrektor ds. komunikacji i strategii medialnych Grupy PRC.

- Szymon Sikorski – prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, członek Rady Etyki PR, prezes Zarządu Publicon.

Opis projektu PRawdziwy PR: http://www.polskipr.pl/projekty-pspr/prawdziwy-pr/

Szczegółowy program i tematyka warsztatów organizowanych 15 listopada znajduje się tutaj.