„Georgian Media System: Pluralist and Polarized” wykład Ekaterine Basilaia, Tbilisi State University

W dniu  21 marca 2019 roku o godzinie 13:45 w sali 346 Instytutu Nauk o Polityce odbędzie się wykład Ekaterine Basilaia z Tbilisi State University, która przebywa w Uniwersytecie Rzeszowskim w ramach Programu Erasmus+.

Ekaterine Basilaia jest wykładowcą w Tbilisi State University, współautorką książki zatytułowanej “The Role and Limitations of non- Governmental Policy Advocacy in Georgia: Groups and Media in Agenda-Setting” (2016). Uczestniczyła w projekcie badawczym Horizon 2020 WOSCAP w latach 2016-2017, prowadząc badania dotyczące strategii komunikacyjnych i zaangażowania Unii Europejskiej w Gruzji. Ponadto Ekaterine Basilaia jest współautorką raportów Media Sustainability dla International Research and Exchanges Board (IREX) dotyczących systemu medialnego w Gruzji.